Windows 10 Pro 22H2 build 19045.2728 Preactivated Multilingual March 2023 indir torrent

Windows 10 Pro 22H2 build 19045.2728 Preactivated Multilingual March 2023 indir torrent

Torrent Health
30 Seeds 11 Peers

İNDİR

Windows 10 Pro için Önceden Etkinleştirilmiş ISO’yu İndirin: Bilmeniz gereken her şey

Yeni bir işletim sistemine ihtiyacınız varsa, Windows 10 Pro önceden etkinleştirilen ISO’yu düşünün. Bu işletim sistemi, size daha iyi bir web deneyimi sunmak için tasarlanmış yepyeni bir tarayıcı olan Microsoft Edge’i içerir. Doğrudan web sayfalarına not yazma veya yazma, bunları başkalarıyla paylaşma, dikkatiniz dağılmadan çevrimiçi makaleleri okuma ve en sevdiğiniz okumaları daha sonra erişim için kaydetme gibi özelliklerle Microsoft Edge, kullanımı gerçekten kolay bir web deneyimi sunar. Ayrıca, Cortana etkinleştirildiğinde, bulunduğunuz sayfadan ayrılmadan rezervasyon yapmak veya yorumları okumak gibi önemli işlemlere anında erişebilirsiniz.

Yazma sırasında, Windows 10 hala teknik inceleme aşamasındadır. Ancak Microsoft, kullanıcılarını dinliyor ve Windows 10’da Windows 8 ve diğerlerinin beğenmediği değişiklikler yapıyor gibi görünüyor. Windows 10’daki en önemli değişikliklerden biri, Windows 8 satın aldıysanız veya Windows 10’a yükseltmek istiyorsanız, bu yükseltme ücretsiz olacak. Windows 10 özelliklerine daha derinlemesine dalalım ve indirme bölümüne geçelim.

Windows 10’daki Özellikler

Modern arayüz

Windows 10, tabletler ve telefonlar gibi cihazlar için sezgisel olan modern bir arayüze sahiptir. Başlat menüsü, birçok kullanıcının farklı düğmeler ve bağlantılar bulmak için kafasının karıştığı Windows 8’de olduğu gibi artık bir sorun değil.

Sıkıca entegre Cortana

Cortana, Windows 10 işletim sistemine daha entegre.
https://gemliteracy.co.nz/windows-10-rog-edition-7-x64-permanently-activated-2020-torrent-download/
Cortana ile bir şeyler arayabilir, hatırlatıcılar ayarlayabilir ve hatta ondan size bir fıkra anlatmasını isteyebilirsiniz.

Geliştirilmiş Dosya Gezgini ana klasörü

Windows Dosya Gezgini’ndeki Başlat klasörü, dosyaları bulmayı ve klasörlerde gezinmeyi kolaylaştıracak şekilde geliştirilmiştir.

Geliştirilmiş komut satırı

Komut satırı ayrıca, komutlar arasında gezinmeyi kolaylaştıran klavye kısayolları da alır.

Artık Tılsım Çubuğu Yok

Charms çubuğu, Başlat menüsündeki Ayarlar menüsü lehine kayboldu.

Sistem gereksinimleri ve teknik detaylar

Windows 10 için minimum yükleme gereksinimleri Windows 8 ile aynıdır veya

İşlemci: 1 GHz

Bellek (RAM): 1 GB (32 bit için), 2 GB (64 bit için)

Minimum alan: 16 GB boş sabit disk alanı

Genel olarak, Windows 10 Pro Önceden Etkinleştirilmiş ISO, modern bir arayüz, gelişmiş özellikler ve iyileştirilmiş işlevsellik sunan harika bir işletim sistemidir. Kullanımı kolay, tüm aygıtlar için sezgisel ve kullanışlı özelliklerle dolu bir işletim sistemi arıyorsanız, Windows 10 Pro Önceden Etkinleştirilmiş ISO doğru yoldur. Öyleyse neden denemiyorsunuz? Hemen indirin ve Windows 10’un sunduğu her şeyi deneyimleyin!..
Microsoft Windows 10 version 22H2 build 19045.2251 (updated November 2022) – Ori indir

  • Windows 10 Pro 22H2 build 19045.2728 Preactivated Multilingual March 2023 indir

Get uTorrent Get uTorrent
Votes 44 0

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *